Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced Disc 1

€ 2.899

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Of je nu gaat voor de liefde voor de klim, de kick van de afdaling of je volgende PR, de Langma Advanced Disc is er klaar voor met haar opnieuw ontworpen lichtgewicht aeroframe met geïntegreerde schijfremmen, plus aangepast Liv zadel en stuur voor een optimale pasvorm en krachtige prestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Snellere acceleratie:

Het hart van de Langma Advanced Pro is een superlichte Advanced-grade Composite frameset, die een krachtige stijfheid-gewichtsverhouding levert voor explosieve acceleratie. Vernieuwde ellipsvormige buizen verminderen de windweerstand en verhogen de sprintefficiëntie.

Beter rijgedrag:

Geïntegreerde, flat-mount schijfremmen geven het vertrouwen om snelheid te houden in bochten en door wisselende weersomstandigheden te navigeren. De Langma is ook geschikt voor banden tot 32 mm, zodat je je set-up kunt aanpassen aan de omstandigheden waarin je gaat rijden.

Betere compliance:

De Variant carbon zadelpen filtert trillingen effectief weg. Dat resulteert in meer comfort waardoor je ook op ruwe wegen de snelheid kunt opvoeren.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Milky Way
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic, Shimano rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11-speed, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    8,14kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Langma Advanced Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,442016,545017,748018,951020,1
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)49819,65082052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11204,71355,31556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)74,32,967,82,661,42,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)970,438,297338,3977,238,5984,238,7995,539,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8722,869,52,769,52,7672,6
KStack (mm) (inch)498,819,6516,520,3531,820,9552,621,7569,222,4
LReach (mm) (inch)364,414,3369,614,5376,514,8381,515386,415,2
MStand Over Height (mm) (inch)68026,870027,673028,776029,979031,1
NStuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
Variant Zadelpen
OverDrive
PowerCore
MegaDrive
Internal Seatpost Clamp
Tubeless Systeem

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.